DUK

DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jei užsisakote pramogą, kurioje sušlapsite ir išsipurvinsite, nepamirškite drabužių persirengimui, o  jei žadate likti stovyklavietėje, nepamirškite pirties reikmenų, užtiesalą ant pievos, apsaugos nuo saulės, erkių  ir uodų. 

Keliaujant į ekstremalų pėsčiųjų žygį pelkėmis pasirūpinkite avalyne, kurios negaila ir tvirtai laikosi ant kojų. Apsirengti  rekomenduojame ilgomis kelnėmis, ilgomis rankovėmis treningu arba plonu hidro kostiumu.  Pirštines rekomenduojame, kad nesusipjaustytumėte rankų į žoles, taip pat derėtų pasirūpinti galvos apdangalu, o tobuliausiu atveju ir tinkleliu nuo uodų. 

Bebro kelio kliūčių ruožui – judesių nevaržanti apranga, batai su raišteliais, kad tvirtai laikytųsi ant kojų.  Rekomenduojame ilgomis rankovėmis  marškinėlius ir ilgas kelnes. 

Pažintiniui pėsčiųjų žygiui svarbiausia – patogūs batai. Nepamirškite užkandžių, vandens. 

Žygis su SUP’ais yra vandens pramogų ir pėsčiųjų žygio miksas. Šaltesniais orais rekomenduojame hidrokostiumą,  ypač patogu neopreniniai batai. Plaukiant – minimaliai daiktų, kurie turėtų būti neperšlampančiose kuprinėse ir pan. Reikalingi drabužiai po plaukimo žygiui – batai, tympos, marškinėliai, vanduo, – šiuos daiktus galime atvežti ir kai paimame SUP’us pusiaukelėje. 

Mus rasti galima keliais būdais: 

  1. Įvesti į Google Maps vietos pavadinimą Bebro kelias arba sekti nuoroda
  2. Įvesti į kitas navigacines programėles adresą Pamusės 11 (Širvintų rajonas)
  3. Naudotis koordinatėmis:S54.9790900’ 
    R25.156788
  4. Sekti video nuorodomis važiuojant iš Vilniaus: VIDEO

 

Paslaugų kainas galite rasti paslaugų puslapyje, o išsamus kainoraštis yra puslapyje kainos

Jei atvykstate ne su vaikų grupe, o su savais  vaikais, tinkamiausia jiems pramoga – pažintinis pėsčiųjų žygis. Kitais atvejais pramogų parke jie ras vandens kampelį skirtą vaikams, supynių, batutą, stalo futbolą, kamuolių ir kt. 

Dėl maisto ir gėrimų grupėms reikia derinti iš anksto.