Renginiai 2021

2022 06 05

Bėgimas su kliūtimis PADĖK TĖČIUI

Informacija apie renginį čia:  www.bebrokelias.lt

Tai iš natūralių ir dirbtinių kliūčių sudarytas pramoginis bėgimas, kurio metu dalyvauja tėvai ir jų vaikai. Visi tėčiai su savo pagalbininkais  turės įveikti 2 kilometrų trasą – per kliūtis, vandenį, purvynus ir visi murzini, bet labai laimingi, parneš mamoms po medalį. Tai nėra varžybos, o linksmiausias ir murziniausias išbandymas!
Šiais metais bėgimas su kliūtimis PADĖK TĖČIUI vyks pirmąjį birželio sekmadienį – per Tėvo dieną, birželio 7 d. 

Renginys perkeltas į kitus metus (2022 m. birželio 5 d. )

2022 08 06

Ekstremalus bėgimas BEBRO KELIAS

Informacija apie renginį čia:  www.bebrokelias.lt

Didžiausias mūsų renginys – Bebro kelias 2020 – jau devintą kartą Pamusėje! Vanduo, purvas, pelkės, natūralios bei dirbtinai sukurtos kliūtys ir šiais metais laukia visų išsipurvinti nebijančių ekstremalaus bėgimo „Bebro kelias 2020“ dalyvių. Jau devintus metus iš eilės Pamusės bebrai nesnaudžia – planuoja, dirba, naujina kliūčių ruožą ir skirtingas trasas.
Kaip ir pernai, veiks pramogų zona – daug gyvos muzikos, žaidimai, vaikų žaidimų zona, maistas ir kt., o iš toliau atvykę po renginio galės pernakvoti palapinių kaimelio zonoje.

Renginys perkeltas į  kitus metus (2022 m. rugpjūčio 6 d.)

2021-08-29

Bebro kelio OCR Camp #2

 

Rugpjūčio 29 dieną kviečiame į vasaros uždarymą – į OCR sporto fest’ą su workshop’ais, seminarais, treniruotėmis ir varžybomis! 

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOJAMAS – tik 200 dalyvių!

Bilietus galite įsigyti ČIA 

2021 11

Pėsčiųjų žygis ALYS

 

Žygeivių ir sporto klubas Dumblas ir Alionių kaimo bendruomenės jaunimas kasmet organizuoja pėsčiųjų žygį „Alys“,  skirtą paminėti Širvintų-Giedraičių mūšiui. Susitikime spalį arba lapkritį Alionyse, Širvintų raj. 
Informacija čia: Facebook

Parašykite mums